Hra

Hra Angry Birds je asi tou nejznámější a nejpopulárnější hrou současnosti. Tato hříčka, která pochází z dílny finské společnosti Rovio byla původně určená pro mobilní telefony iphone. V současnosti si hru Angry Birds můžete zahrát prakticky na všech mobilních platformách. A v čem vlastně tkví úspěch rozzlobených ptáků?

Úspěch hry Angry Birds jde přičíst na vrub její jednoduchosti. Není problém si při ní zkrátit dlouhou chvíli při čekání autobus nebo ve frontě na oběd. Hru si zkrátka můžete zahrát okamžitě bez velkých prodlev a načítání. Navíc Angry Birds dokázali skvěle využít potenciálu dotykového ovládání nových mobilních telefonů, díky čemuž je hraní velmi snadné.

Princip hry je stejně snadný jako ovládání. Na pravé straně jsou pod konstrukcí ze dřeva, betonu, oceli nebo ledu, skrytí zelená prasátka. Na druhé straně pak rozzlobení ptáčci. Vaším úkolem ve hře je za pomoci praku zasáhnout nepřátele (zelené prasátka) a poničit konstrukci, pod kterou se ukrývají.  Jak už jsem se výše zmínil, ovládání hry je velmi jednoduché a stačit vám k němu bude pouze jeden prst. Tím pak natáhnete prak a určíte tak sílu a úhel, pod kterým z něj vyletí ptáček.

Hraní hry se s postupem doby stává stále zajímavějším a náročnějším. Postupem doby totiž dostanete několik nových druhů ptáčků (celkem je ve hře sedm druhů ptáčků). Každý z nich je vhodný pro jiný účel a na ničení jiného materiálu, což přispívá k variabilitě hry. V pozdějších fázích hry si tak budete muset pečlivě rozmyslet, jakého ptáčka na likvidaci nepřátel a opevnění zvolíte.

O úspěch hry svědčí i vysoká prodejní čísla a připravovaný animovaný film, který bude brzy v celosvětové filmové distribuci. Trailer z filmu je na stránce videa. V současnosti se také připravuje verze Angry Birds pro herní konzole. Fanoušky jistě taky potěší možnost zakoupit si plyšáky nebo přívěšky, které jsou ideální jako dárky pro muže, kteří si rádi hrají. Angry Birds.

Co jsou Angry Birds?

Naštvaní ptáci jsou fenoménem současné zábavy a hra Angry Birds, která byla původně určená pro jablečný telefon je jednou z nejúspěšnějších her vůbec. Jste-li fanoušky této originální a přitom jednoduché hříčky, jistě vám udělají radost originální plyšáci a přívěsky Angry Birds. Ty a další dárkové předměty můžete zakoupit v internetovém obchodě toptoy.cz.

Názory zákazníků

Sebastian Sáňka
Skvělý dárek pro každého....
Pro:
Perfektní dárek,roztomilé...
Proti:
nic...

Anonym
Produkt byl pouze na dvou e-shopech, na vašich stránkách jsem zaplatila nižší poštovné. To je hlavní důvod, proč jsem si zakoupila produkt z vašich stránek-cena. Produkt bych určitě doporučila ostatním.
Pro:
Produkt jsem nesehnala nikde za nižší cenu.
Proti:
Chtěla jsem ten samý produkt v jiné velikosti a nebyl dostupný.

Zdroj: Heureka

Partneři

Další originální dárky můžete zakoupit i v internetovém obchodě dárkyla.cz. Hledáte-li nevšední doplňky do interiéru, navštivte eshop škeble.cz. Pokud hledáte originální dárky pro muže navštivte náš obchod TopToys.cz.

Hra Angry Birds Space na PC ke stažení zdarma.